Ders Kayıt Kılavuzu


     Fakültemiz bünyesinde yer alan programlara kayıtlı öğrencilerin 2013-2014 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı ders kayıt işlemleri 23 - 27 Eylül 2013 tarihleri arasında Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.

       Ders kayıtları ile ilgili olarak;

       1- Fakültemiz programlarının;
     a) 1. sınıflarına 2013-2014 eğitim-öğretim yılında ilk kez kayıt yaptıran öğrencilerimizin ders kayıtları Dekanlığımız tarafından yapılacaktır. Bu öğrencilerimizin ders kayıtları ile ilgili olarak herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur.
      b) 2. sınıflarında eğitim-öğretim yapan öğrencilerimiz ders kayıt işlemlerini kendileri yapacaklardır. 

      2- Ders kayıt işlemleri Dekanlığımızca onaylanacaktır. Öğrencilerimizin ders kayıt işleminin onayına yönelik olarak herhangi bir işlem yapmalarına  ve ders kayıt işlemleri ile ilgili olarak ders kayıt fişin  Dekanlığımıza göndermelerine gerek yoktur.

       3- Fakültemiz Sosyal
 Hizmet Lisans Programına Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ile yerleştirilen öğrencilerin ders kayıtları ekte yer alan müfredat programına bağlı olarak yapılacaktır. Öğrencilerimiz kendilerine sistem tarafından tanımlanan 18 kredilik 3 üncü yarıyıl derslerine ilaveten 5 inci yarıyıldan istedikleri 3`er kredilik herhangi 2 derse daha kayıt yaptırabileceklerdir.
 
      Ders Kayıt Kılavuzu

      Ders Kayıt AşamalarıYapılacak İşlem

İşlem Tarihi

Ders Kayıt İşlemi

23 Eylül – 04 Ekim 2013

Açıköğretim Materyal Ücreti Yatırma Tarihleri

15 Eylül – 04 Ekim 2013